Mediwarm® infračervená
rezonanční tepelná terapie

Professional

Terapie dalekého-infračerveného záření byla vyvinuta v Japonsku a Mediwarm ji nazývá „dlouhou infračervenou rezonanční terapií. " Během terapie se vytváří tepelná energie o vlnové délce 9400 nm.  

Vzhledem k tomu, že generovaná tepelná energie rezonuje s tepelnou energií lidského těla a většiny zvířat, je možno prokázat, že tento druh tepelné energie je bezpečný a účinný.

 Tento popsaný jev se také nazývá "resonanční absorpce", protože vnější energie je aktivně absorbována v lidském těle. Tato metoda pomáhá při odstraňování toxinů z těla, které se nachází hluboko v tkáních, zlepšuje krevní oběh a významně urychluje proces hojení.

I během dlouhodobého používání Mediwarm je tato terapie šetrná k pokožce a nezpůsobuje popálení. Lze tedy říci, že tato terapie není zdraví škodlivá a je bezpečná. Speciální energie 9400 nanometrů vlnové délky proniká skrz podložku a oblečení a proniká hluboko do důležitých častí vašeho těla, které potřebují léčbu nejvíce.
Používáme flexibilní uhlíková vlákna, která vyzařují infračervenou energii při specifické vlnové délce 9400 nanometrů.Důvodem, proč je záření o vlnové délce 9400 nm tak účinné je, že proniká do těla do hloubky 4cm a rezonuje s molekulami vody v buňkách, čímž vzniká specielní tepelná energie. Typická délka ošetření je minimálně 30 až 45 minut.
Během ošetření energie působí přímo na pokožku a svaly. Teplotní rozmezí je nastavitelné mezi 38 °C a 50 °C.
Mediwarm® má časový spínač, takže se nemusíte bát, že na podložce usnete.  Podložka má rozměry celých 150 cm x 60 cm, je pružná a má dlouhou životnost.

Mediwarm systém je v souladu s bezpečnostními směrnicemi CE a lze ho bezpečně používat jak doma, tak v klinické praxi, např fyzioterapie atd.

Součástí systému je taška, která vám umožní přenášet Mediwarm podložku kamkoliv potřebujete. Celková hmotnost je jen 3 kg.

Infračervený systém Mediwarm je bezpečný pro klinické použití nebo pro domácí použití.